top of page

Elitas kauss 2020. 

Lai gan jaunā deju sezona jau aktīvi iesākusies, vēl mirkli pakavēsimies iepriekšējās sezonas atmiņās. Augusta sākumā DA “Austris” devās uz Rīgas Stradiņu universitātes sporta bāzi Taurenē, kur nu jau otro gadu pēc kārtas norisinājās DA “Austris” un deju brāļa TDA “Ačkups” un  “ex Ačkups” sadraudzības sporta spēles “Elitas kauss 2020”.

Šogad Latvijas vasaras laikapstākļi nelika vilties un ļāva pilnvērtīgi izbaudīt aktīvo kopā būšanu. No ūdens balonu “dvieļu bola”, dažādiem stafetes uzdevumiem, iešanas ar koka kājām, līdz pat vates lasīšanai ar aizvērtām acīm.  Lai iegūtu papildus punktus savai komandai, ikvienam bija iespēja sevi pierādīt arī dažādos individuālos uzdevumos. Sēdēt un garlaikoties nebija laika nevienam.

Lai arī sporta spēļu galvenais uzdevums ir aktīvi pavadīt skaistu nedēļas nogali, būt kopā un deju ansambļiem labāk iepazīt vienam otru, katra kolektīva komanda tomēr dienas garumā cīnījās par to, kura iegūs visvairāk punktu. Sporta spēles noslēdzās ar apbalvošanas cermoniju, kurā kļuva zināms, ka šogad visvairāk punktu sporta spēlēs izdevies iegūt TDA “Ačkups”, kas nozīmē, ka ceļojošais “Elitas kauss” līdz nākamajam gadam būs viņu pārraudzībā, bet DA “Austris” spēles noslēdza ar godpilno 3.vietu. Kā jau dejotāju aprindās pieņemts – jebkurš pasākums jānoslēdz ar kārtīgu balli, un pēc lielās kopbildes RSU sporta bāzes kompleksu pārņēma iemīļotākās zaļumballes dziesmas, kas skanēja fonā dejām, sarunām un smiekliem līdz pat rīta gaismai.

Sakām lielu paldies TDA “Ačkups” par aizraujoši pavadīto laiku Taurenē! Ar nepacietību gaidām nākamo gadu! Vai DA “Austris” nākamgad izdosies izcīnīt “Elitas kausu”? Tad redzēsim…

bottom of page