top of page

DA Austris deju sezonu atklāj Grenctālē

     Sniegu piesnigušā sestdienas dienā, 2.decembrī, Austra saime devās uz Lietuvas robežu – Grenctāli, kur nosvinējām vidējās paaudzes deju kolektīva “Dzirnavnieki” 10 gadu jubileju. Skatuvi ierībinājām kopā ar mūsu brāli “Ačkupu” un deju kolektīvu draugiem “Gatve”, “Laimes Pali”, kā arī, jubilāriem ¬– VPDK “Dzirnavnieki”.

     Mums šis bija sezonas pirmais koncerts, kuru atklājām dejojot mūsu pašu dejotāja Rūdolfa Cīruļa lībiešu kāzu deju “Pūga, pūga, jenga, jenga”, kā arī, jau visiem zināmo un iemīļoto Harija Sūnas “Audēju deju”, Jāņa Purviņa “Ļauj ievām noziedēt” un Aijas Baumanes “Tūdaliņ, tāgadiņ”.

     Koncerts bija īpašs netikai ar to, ka jaudīgi tika nosvinēta vidējās paaudzes deju kolektīva “Dzirnavnieki” pirmā apaļā jubileja, bet arī ar to, ka šis bija koncerts, kurā tika sveikti 11 jaunie Austra censoņi ar pirmo koncertu Austra rindās. Kā bija sacīts apsveikumā – lai pirmais koncerts Austrī nav pēdējais koncerts Austrī! Apsveicam!

   Pēc koncerta, visi kolektīvi kopīgi piedalījāmies dažādās aktivitātēs ballē, un, protams, pamatīgi iesildījām Grenctāles kultūras nama balles grīdu ar saviem deju soļiem!

     Vēlreiz sveicam VPDK “Dzirnavnieki” 10 gadu jubilejā! Lai sprigans deju solis, neizzūdoša degsme un enerģija uz skatuves, kā arī, lai sejās vienmēr sirsnīgi smaidi! Daudz laimes!

bottom of page