top of page

KalnAustris 2022

  Kā jau katru gadu, arī šogad mēs devāmies pārgājienā, lai iepazītu jaunos dejotājus un visi kopā pavadītu laiku ārpus dejas! Taču šogad SmilšAustra un MežAustra nosaukumus nomainīja KalnAustris, jo šoreiz devāmies uz Kurzemes pilsētu – Tukumu, iepazīstot pilsētas burvību un skaistos skatus no kalnu virsotnēm.

  Ikgadējo tradīciju nemainām un no rīta kāpām vilcienā, uzsākot ceļu piedzīvojumu pilnajā dienā. Šogad maršruta karte tika nodota jaunajiem, lai pārbaudītu viņu spējas sastrādāties kā komandai un orientēties nezināmā vidē. Deviņos kontrolpunktos pildījām gan fiziski aktīvus uzdevumus, kas pārbaudīja mūsu koordinācijas spējas, gan pārbaudījām savas zināšanas par kolektīvu, deju biedriem un vadītājas mīļākajiem teicieniem mēģinājumos, kā arī piedziedājām Durbes estrādi, pārbaudot cik labi dejotāji prot dziedāt.

  Vakara daļā ciemojāmies pie mūsu dejotāja, kurš laipni mūs uzņēma savās mājās uz gardām vakariņām un pēdējā uzdevuma atbilžu noskaidrošanas. Visas dienas garumā mums bija jāatmin un jāmēģina noskaidrot dažādi interesanti fakti par deju biedriem, kas pārsteidza katru un lika iepazīties vienam ar otru daudz tuvāk.

  Laikapstākļi mūs lutināja, kopā noieti 10km un labi pavadīts laiks smejoties, dziedot un iepazīstot vienam otru. Tiekamies nākamgad, MežAustrī. . .SmilšAustrī. . . KalnAustrī. . . AUSTRĪ!

bottom of page