top of page

AUSTRIS raidījumā “Manas mājas ar IKEA”

     Kas neko nedara, tam nekā nav! 2023./2024. gada deju sezonu esam iesākuši ar krāšņām pārvērtībām Austra tērpu noliktavā!

    Laiks pirms Dziesmu un deju svētkiem visos kolektīvos ir ļoti aizņemts - bagāts ar dažādiem pasākumiem un koncertiem. Iespējams, ka tikai retais koncerta apmeklētājs arī aizdomājas par to, kur un kā dejotāju tautas tērpi, vainagi, lentas, saktas, kurpes un viss pārējais, kas ir nepieciešams dejotāju skatuves tēlam, tiek novietots un glabāts pirms koncertiem un deju brīvlaikā. Labākajā variantā kolektīvam ir savu tērpu noliktava - prieks, ka Austrim tāda ir! Tomēr, jo vairāk koncertu, jo vairāk laika telpu noliktavā tiek pavadīts, un kādā no šādām reizēm mūsu aktīvā un čaklā austriete Sanita Rudzāte secināja, ka Austra tērpu noliktavai nepieciešamas pārvērtības. Sacīts, darīts!

    Pateicoties austrietes iniciatīvai, neilgi pirms 2023. gada Dziesmu un deju svētkiem raidījuma “Manas mājas ar IKEA” komanda saņēma Austra pieteikumu ar vēlmi deju ansambļa tērpu noliktavā realizēt pārvērtības, lai tajā vairs nebūtu tik tumšs, tērpu novietošanai būtu vairāk vietas un to būtu iespējams darīt organizētāk. Protams, tikai ar pieteikuma nosūtīšanu vien nepietika. Pēc kāda laika tika saņemta priecīga ziņa par pirmās kārtas izturēšanu un iekļūšanu otrajā – uz mūsu noliktavas telpām Rīgas Celtniecības koledžā ieradās raidījuma delegācija 9 cilvēku sastāvā, lai noskaidrotu, vai mūsu ieceri no viņu puses ir iespējams realizēt. Un pēc nedēļas kļuva zināms, ka mūsu tērpu noliktavā pārmaiņas notiks, kā arī, tās savos TV ekrānos un ne tikai varēs redzēt visa Latvija!

      Jau no paša sākuma sadarbība ar raidījuma “Manas mājas ar IKEA” komandu bija lieliska. Svarīgi minēt, ka sākotnēji izlozējām piešķirto naudas summu pārvērtībām 3500 eiro apmērā, kā arī to, ka pārvērtību laikā par pilnīgi visu parūpēsies raidījuma komanda, sākot no dizaina domāšanas, līdz pat mēbeļu skrūvēšanai. Pozitīva atmosfēra, sirsnīgi cilvēki un savas jomas profesionāļi, kuriem pavisam noteikti izdevās realizēt Austra vēlmes tērpu noliktavā, un to visu paveikt tikai 2 nedēļu laikā!

      Liels paldies mūsu Sanitai un visai “Manas mājas ar IKEA” komandai par ieguldīto darbu! Šī bija vērtīga un interesanta pieredze ikvienam austrietim, iesaistoties raidījuma filmēšanas procesā, sekojot līdzi pārvētību norisei, piedzīvojot gala rezultātu un, protams, redzot arī sevi TV ekrānos. Lielisks atspēriena punkts jaunai deju sezonai un visām pārējām, kas sekos!

     P.S. Austra tērpu noliktavas pārvērtības iespējams redzēt raidījuma “Manas mājas ar IKEA” 2023.gada 18.novembra sērijā.

bottom of page