top of page

SmilšAustris 2021

Doties pretī piedzīvojumiem rudenī - tā nu jau ir kļuvusi par Austra ikgadējo tradīciju, kas patīk pašiem, kas ļauj iepazīt jaunas Latvijas takas un pats  galvenais jaunos Austriešus! Šī gada pastaigu taku izvēlējāmies  nedaudz savādāku - meža horizontu nomainot pret jūras horizontu, tāpēc arī pasākuma nosaukuma maiņa - šogad nevis MežAustris, bet gan SmilšAustris!

Rītu sākām agri, jo diena izplānota dažādām aktivitātēm un pārsteigumiem pilna. Vilciena stacija un biļete ar galamērķi Inčupe. Šī gada maršruts bija Inčupe- Saulkrasti. Sākotnēji bijām nedaudz nobažījušies par iepriekšējā dienā solīto laika prognozi, tāpēc pakojušies ar lietusmēteļiem un maiņas drēbēm, tomēr laiks mūs ļoti lutināja un no solītā lietus ne miņas. Tieši pretēji - skaidras debesis, saule un visādi citādi izcili laikapstākļi pārgājienam! 

Kopā maršrutā tika izspēlētas 5 spēles, noieti gandrīz 10 kilometri, basām kājām pārvarēta ieteka jūrā, izspēlēta vēl pēdējā šī gada volejbola spēle pludmalē un, visbeidzot, notiesāta zupa galamērķī!

Viena varena diena ar daudz piedzīvojumiem un iespaidiem, būšanu ārpus dejām, bet kopā - lielisks veids kā iepazīt vienam otru! 
 

Mūsu saknes Kurzemē, Vidzemē, Latgalē, Sēlijā, Rīgā un Pierīgā, bet visiem kopā Austrī! 

 

Ja neesi devies šajā maršrutā, tad patiesi iesakām! Dodies arī piedzīvojumos Tu! 

bottom of page